Webové stránky pro živnostníky

Webové stránky pro živnostníky a podnikatele – levně a rychle

Vlastní webové stránky jsou v dnešní době jeden z nejdůležitějších způsobů propagace a nejsnadnější způsob získávání nových zákazníků. Každý, kdo dnes potřebuje specialistu na určitou oblast, napřed zavítá na internet, kde snaží se najít nejlepší a nejkvalitnější nabídku. A proto je důležité, aby si živnostníci dobře rozmysleli, zda nabízet i své služby na internetu a oslovit tak mnohem více zákazníků.

Web pro živnostníky by tedy měl být povinností, pokud chtějí více zakázek a myslí to s podnikáním a provozováním své profese vážně. Vlastní web je základem online propagace a zároveň nejsnadnějším způsobem, jak o sobě dát vědět. Web zároveň může sloužit jako online vizitka a místo, kde můžete prezentovat vaše úspěšné projekty, díky tomu zákazníci budou vědět, co všechno dokážete a jaké služby nabízíte.

Webové stránky také mohou být součástí i takzvané offline propagace. Jako živnostníci určitě rádi rozdáváte vizitky a ty by mohly obsahovat i vaši adresu webu, na kterém máte ukázky své práce. Takto máte lepší možnost ukázat zákazníkům výsledky vaší práce a přesvědčit je o svých kvalitách.

Tvorba levných webových stránek pro živnostníky

Provozování webových stránek v žádném případě nemusí zruinovat váš rozpočet. Nabízím vám jedinečnou příležitost mít vlastní web již za 120 Kč měsíčně a to včetně vytvoření prezentace, zprovoznění a následného spravování vašeho webu. Získáte tedy web za výhodnou cenu a nemusíte si dělat starosti s jeho provozem. Nabídka platí jen pro řemeslníky a podnikatele, nikoliv pro firmy.

Co bude potřeba k úspěšným webovým stránkám?

Název webu a doména

Jednou z nejdůležitějších součástí webu je zapamatovatelný a výstižný název, který vám pomůže budovat vaši značku. Pro živnostníka bývá nejdůležitější jeho jméno, kterým si pak ručí za odvedenou práci. Měli byste mít představu o názvu webu a co by nejlépe vystihovalo vaši činnost.

Příklady:

  • www.jannovak.cz | Jan Novák – Malíř, natěrač Brno
  • www.malirstvinovak.cz | Malířství Novák
  • www.malirnateracbrno.cz | Jan Novák – Malování, nátěry a další služby

Výběr vhodného názvu a adresy webu je velmi důležitý a neměl by se uspěchat. Nevýhodou je, že adresa, která se vám líbí, nemusí být volná. To si můžete ověřit například na www.forpsi.com. S výběrem vám samozřejmě pomůžu a vše zařídím, jen je potřeba, aby jste měli základní představu.

Detailní popis vaší činnosti a služeb

Čím detailněji popíšete činnosti a služby, kterým se věnujete, tím snadněji vás mohou zákazníci najít. Je potřeba věnovat tomu nějaký čas a dát si na tom záležet.

Ceník

Ceník na webu pomůže zákazníkům při rozhodování, zda si vaše služby objednat. Mnoho lidí ho na svůj web neumístí a pokud ho zákazníci nenajdou, opustí web a zakázka je pryč.

Fotografie úspěšných projektů, provozovny atd.

Fotografiemi zhotovených projektů nebo vaší provozovny zaujmete zákazníka, ten pak získá dobrý dojem a začne o vás přemýšlet.

Místo vaší působnosti

Na web je důležité umístit místo vašeho dosahu podnikání. Může to být město, okres(y), kraj nebo celá ČR. Nemá cenu oslovovat zákazníky, ke kterým se nedostanete.

Kontakt

Klasika – email, telefon, skype atd.

Další informace

Cokoliv, co vás napadne k zaujetí zákazníků.

 

Máte-li zájem o vytvoření webových stránek, napište mi přes kontaktní formulář.